Цех із контрафактним спиртом на суму понад 28 мільйонів гривень виявили прикордонники зі складу Об’єднаних сил (Фото, Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.23
Цех із контрафактним спиртом на суму понад 28 мільйонів гривень виявили прикордонники зі складу Об’єднаних сил (Фото, Відео)

Цех із контрафактним спиртом.

Державна прикордонна служба України

Цех із контрафактним спиртом на суму понад 28 мільйонів гривень виявили прикордонники зі складу Об’єднаних сил (Фото, Відео)

На виконання розпорядження Командувача Об’єднаних сил оперативні підрозділи Донецько-Луганського регіонального управління Держприкордонслужби України зі складу Об’єднаних сил продовжують заходи щодо протидії протиправній діяльності на сході країни

В тому числі співробітники оперативних прикордонних підрозділів систематично викривають діяльність ділків, які намагаються організувати свій протиправний бізнес безпосередньо в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Так, оперативними співробітниками Держприкордонслужби зі складу Об’єднаних сил було проведено оперативне документування протиправної діяльності підпільного горілчаного цеху, який протягом тривалого часу діяв неподалік лінії розмежування. Після зібрання достатньої доказової бази відомості про вчинення кримінального правопорушення були внесені до ЄРДР.

Сьогодні, реалізуючи зібрану інформацію в рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 199 КК України та ч. 2 ст. 204 КК України, у Бахмуті та Краматорську Донецької області, оперативними співробітниками Держприкордонслужби під процесуальним керівництвом військової прокуратури, що спільно діють у  складі Об’єднаних сил, проведено санкціоновані обшуки місць незаконного виготовлення та зберігання контрафактних горілчаних виробів.

В ході проведення обшуків виявлено 3 лінії з виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції,  автомобіль  «МАН», що був завантажений та готовий до відправки з понад 1,3 тисячею десятилітрових тетрапаків з фальсифікованим алкоголем та понад 20, 5 тонн рідини у бочках, що знаходились у цеху. 

В ході проведення обшуків виявлено 3 лінії з виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції,  автомобіль  «МАН», що був завантажений та готовий до відправки з понад 1,3 тисячею десятилітрових тетрапаків з фальсифікованим алкоголем та понад 20, 5 тонн рідини у бочках, що знаходились у цеху.  Окрім цього, оперативники виявили та вилучили 22 тисячі підроблених акцизних марок  і 20 тисяч нових етикеток на пляшки та інше приладдя по виготовленню та упакуванню фальсифікованого алкоголю. Загальна сума вилученого обладнання та товарно-матеріальних цінностей складає близько 28 мільйонів гривень.

Тривають заходи щодо встановлення всього кола причетних осіб. Продовжується проведення невідкладних слідчих дій. 

 
 
 
 
 
 

 

Джерело: Державна прикордонна служба України