Подружжя пенсіонерів погодилося замінити свої гроші на «нові купюри» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.26 € 34.37
Подружжя пенсіонерів погодилося замінити свої гроші на «нові купюри»

Правоохоронці звертаються до громадян, які мають родичів похилого віку, роз'яснити їм аби старенькі не здійснювали самостійно жодних операцій, пов’язаних з грішми.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Подружжя пенсіонерів погодилося замінити свої гроші на «нові купюри»

На гачок шахраїв потрапили мешканці Рівного: 86-річнй чоловік та його 91-річна дружина

.Ще 30 січня на стаціонарний телефон пенсіонерів надійшов дзвінок від невідомої жінки, яка представилась працівником пенсійного фонду. Додзвонювачка сповістила, що потрібно прийти до них із всіма грішми, адже планується вилучення певних гривневих купюр із обігу, відтак потрібно їх замінити. Люди похилого віку у розпачі повідомили, що не можуть прийти через кволість. Але «турботлива» жінка запевнила, що прийде сама і вже через п’ять хвилин разом із невідомим чоловіком стояли на порозі квартири.

Невідомі замінили справжні банкноти на сувенірні із надписом: «Це не гроші. Це прикол». Однак, побачили це тільки тоді, коли прийшли до банку обміняти гроші на валюту.

Подружжя винесло для перепису номерних знаків усі заощадження — 26700 гривень. Доки здійснювався перепис, невідомі замінили справжні банкноти на сувенірні із надписом: «Це не гроші. Це прикол». Однак, побачили це тільки тоді, коли прийшли до банку обміняти гроші на валюту.

У рамках кримінального провадження за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) поліцейські встановлюють осіб, причетних до зухвалого злочину.

Чоловік та жінка характерної етнічної ознаки. На вигляд їм 30-40 років, мають чорне волосся.

Джерело: Офіційний сайт Національної поліції.