Священик з Луцька – представник Вселенського патріархату у Києві: відбулася церемонія наречення - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.23
Священик з Луцька – представник Вселенського патріархату у Києві: відбулася церемонія наречення

У січні священика з Луцька архімандрита Михаїла Аніщенка, який служив у храмі Всіх святих землі Волинської призначили Главою ставропігії Константинопольського патріархату в Києві.

Фото: pershyj.com

Волинь-нова

Священик з Луцька – представник Вселенського патріархату у Києві: відбулася церемонія наречення

В Україні офіційно з'явився постійний представник Вселенського патріархату: відбулася урочиста церемонія наречення настоятеля патріаршої ставропігії архімандрита Михаїла Аніщенка, який раніше служив у Луцьку в храмі Всіх святих землі Волинської

Церемонія відбулася в Андріївській церкві, повідомляє pershyj.com з посиланням на 5 канал.

У службі, зокрема, взяв участь офіційний представник Вселенського патріарха митрополит Гальський Емануїл. На спільну молитву до Андріївської церкви прийшли також звичайні віряни. Митрополит Гальський Емануїл сказав: «Перебуваючи тут, в Андріївській церкві, ми хотіли б висловити подяку. Це ще один крок уперед. Ми дякуємо Президенту України та Міністерству культури, усім, хто доклав зусиль для того, щоби ця подія сьогодні відбулася».

У службі, зокрема, взяв участь офіційний представник Вселенського патріарха митрополит Гальський Емануїл.

Одна з вірянок зауважила: «Взагалі ми жили в Туреччині, мої діти хрещені у Вселенському патріархаті, це знайомі люди для нас. Ми звикли до турецьких служб, дуже раді що в Києві це буде».

Нагадаємо, у січні священика з Луцька архімандрита Михаїла Аніщенка, який служив у храмі Всіх святих землі Волинської призначили Главою ставропігії Константинопольського патріархату в Києві.