У Луцьку православні заколядували греко-католикам - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
У Луцьку православні заколядували греко-католикам

Християнин християнина завжди зрозуміє...

Волинська єпархія Православної церкви України

У Луцьку православні заколядували греко-католикам

Прославляючи Бога своїм гармонійним багатоголоссям, учасники молилися за мир в Україні

Хор «Кредо» церкви Холмської ікони Божої Матері, що в обласному центрі, взяв участь у ІІІ фестивалі колядок «Відгомін Різдва». Про це повідомив міський декан і настоятель парафії протоієрей Михайло Онищук, інформує Волинська єпархія ПЦУ.

Учасники хору (регент Катерина Токало) виступили в луцькому греко-католицькому монастирі Святителя Василія Великого на запрошення місцевого екзархату цієї Церкви та з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Прославляючи Бога своїм гармонійним багатоголоссям, учасники молилися за мир в Україні.

Хор «Кредо» церкви Холмської ікони Божої Матері, що в обласному центрі, взяв участь у ІІІ фестивалі колядок «Відгомін Різдва».

Отець Михайло передав вітання від керуючого Волинською єпархією ПЦУ, привітав присутніх із цією подією, а також розповідав про єдність Православної Церкви.

У фестивалі взяли участь дванадцять колективів. Це аматорські та професійні хори, вокально- інструментальні ансамблі, театральні гурти з різних парафій. Організатори фестивалю – ченці обителі. Мета цього заходу – відродження традицій українських колядок, щедрівок та вертепів.