Рівненські зебри, страуси, альпаки, капібари та мари кличуть за лаштунки зимового зоопарку (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.14 € 27.85
Рівненські зебри, страуси, альпаки, капібари та мари кличуть за лаштунки зимового зоопарку (фото)

Куме, скажіть - крутезно?!

Рівненський зоопарк

Рівненські зебри, страуси, альпаки, капібари та мари кличуть за лаштунки зимового зоопарку (фото)

Покажуть, де зимують леви, розкажуть, скільки малят народжують павіани, навіщо верблюду горби, а журавлю корона, а також хто п’є кров ватусі

Рівненський зоопарк запрошує на цикл екскурсій «За лаштунками зимового зоопарку». Ви зможете відкрити для себе нові грані з життя зоопарку, дізнатись багато цікавої та пізнавальної інформації про тварин та приємно провести час на свіжому повітрі. 
Крім того, вперше!

"Яким має бути сучасний зоопарк", - про життя та плани на майбутнє – ексклюзивна екскурсія від директора зоопарку.

Ви зможете відкрити для себе нові грані з життя зоопарку, дізнатись багато цікавої та пізнавальної інформації про тварин та приємно провести час на свіжому повітрі. 

Перелік екскурсій:

«Таємничі істоти джунглів»: Амазонська сельва та її мешканці; що їдять прісноводні скати; що таке гуарова камідь; хто така аравана; найменші примати світу; що означає слово «лемур»; скільки лапок у таргана; чим годують тапіра.

«Секрети царя звірів»: де зимують леви у зоопарку; скільки малят народжують павіани; зебра - чорна в білу смужку чи навпаки; навіщо верблюду горби, а журавлю корона, а ткож хто п’є кров ватусі.

«Сніданок для тапіра. Що їдять тварини в зоопарку»: кухар зоопарку – є така професія; що таке віварій; коли народжуються ягнята; SPA - процедури для тапіра.

Кенгуру та страуси, сурікати та альпаки, ватусі та тигри, пуми та леопарди, капібари та мари чекають на Вас! Є що Вам розповісти, і є що показати!

Вартість екскурсійного квитка – 100 грн.
Обов’язковий попередній запис за телефоном: 098-354-53-99 (з 09.00 по 17.00)

Графік проведення:
- 05.02.2019 р. (вівторок) – екскурсія «Секрети царя звірів». Початок о 14.00 годині.
- 07.02.2019 р. (четвер) – екскурсія «Сніданок для тапіра». Початок о 14.00 годині.
- 09.02.2019 р.( субота):
1) екскурсія з директором зоопарку. Початок о 10.30 годині;
2) екскурсія «Таємничі істоти джунглів». Початок о 14.00 годині.