Курси НБУ $ 39.64 € 42.30
Переможців «Спортивної зими» визначали за кількістю улову

Волинь-нова

На водоймі в с. Озерці 03 лютого відбулися обласні змагання з зимової риболовлі з льоду на мормишку серед працівників закладів освіти на Кубок «Академія – 2019» за Всеукраїнською програмою «Спортивна зима»

Організували захід Приватний вищий навчальний заклад «Академія рекреаційних технологій і права», Волинська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України спільно з ГО «Відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області» та Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
У змаганнях взяло участь 19 команд з міст та районів області в кількості 38 учасників.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями від організаторів заходу.

В ході змагань володарем головного приза «Кубка Академія – 2019» стала команда Палацу учнівської молоді (Яцина Віталій, Кужель Вадим) з м. Ковеля. Їхній улов заважив 9042 грамів риби. Друге місце посіла 1-ша команда Академії рекреаційних технології і права (Сітовський Андрій, Карпюк Роман) з м. Луцька їхній результат – 5175 грамів. Третє місце посіла 2-га команда Академії рекреаційних технології і права (Григор’єв Роман, Маслош Дмитро) з м. Луцька з результатом 4977 грамів «улову».

В особистому заліку призові місця розподілилися наступним чином:
І місце – Яцина Віталій команда Палацу учнівської молоді з м. Ковеля з результатом 5406 грамів;
ІІ місце – Кужель Вадим команда Палацу учнівської молоді з м. Ковеля – 3636 грамів;
ІІІ місце – Сітовський Андрій команда Академії рекреаційних технології і права з м. Луцька – 3063 грамів.
Найбільшу рибу (йорж – 70 г) впіймав Саюк Анатолій із Турійська.

Джерело: Спорт для всіх/Sport for All Ukraine