Учителі Колодяжненської ОТГ говорили про формування духовності - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Учителі Колодяжненської ОТГ говорили про формування духовності

Нарада - семінар керівників навчальних закладів громади.

Колодяжненська ОТГ

Учителі Колодяжненської ОТГ говорили про формування духовності

Нарада – семінар, за участю сільського голови для керівників ЗЗСО, заступників, педагогів – організаторів та завідувачів ЗДО, під назвою «За методикою серця. Формування духовності – цінний аспект особистості майбутнього» відбулася в ЗОШ І-ІІІ ст.с.Уховецьк

Директор школи Олена Алексійчук провела оглядову екскурсію, підготувала презентаційні матеріали за наслідками будівельно – ремонтних робіт, які проводились у навчальному закладі.

Учасники наради – семінару з цікавістю ознайомилися із формами роботи, що практикують в Уховецькій школі по даному напрямку.

Головний спеціаліст управління гуманітарної сфери Лілія Осіпчук довела до відома присутніх ряд нормативних документів, проаналізувала результати участі закладів освіти в предметних олімпіадах, туристських, спортивних змаганнях. Звернула увагу керівників на важливість проведення заходів по запобіганню проявів насильства, булінгу, правопорушень серед школярів, про особливості проведення ЗНО у 2019 році та ін.

Виховний захід «Плекаємо духовність: традиції і досвід школи» підготувала та провела педагог –організатор Тетяна Бабич. Учасники наради – семінару з цікавістю ознайомилися із формами роботи, що практикують в Уховецькій школі по даному напрямку. Це і духовне становлення особистості через проникнення у світ мистецтва, через живе спілкування у колективних подорожах, екскурсіях, різні види трудової діяльності, позанавчальна виховна робота. Сільський голова Віталій Кашик вів живий діалог з директорами закладів освіти, цікавився їхніми проблемами, надавав відповіді на питання, підвів підсумок наради –семінару.

Джерело: Колодяжненська громада