Обріз, патрони та ще й запал до гранати вилучили у жителів Рівненщини - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.16
Обріз, патрони та ще й запал до гранати вилучили у жителів Рівненщини

І нащо тримати вдома такий арсенал?

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Обріз, патрони та ще й запал до гранати вилучили у жителів Рівненщини

Добре, хоч ракет поки у хлівах не тримають...

Учора, четвертого лютого, факти незаконного поводження зі зброєю і бойовими припасами поліцейські зареєстрували в Острозькому, Дубенському, Рокитнівському районах та у Вараші, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.

Працівники сектору реагування патрульної поліції у селі Межиріч Острозького району в ході проведення поверхневої перевірки в кишені куртки 48-річного місцевого жителя виявили 41 патрон калібру 5,45 мм. А в Дубно у 46-річного місцевого жителя поліцейські вилучили 25 патронів калібру 9 мм. 

У помешканні 41-річного жителя села Рокитне поліцейські виявили обріз гладкоствольної мисливської рушниці 16 калібру без будь-яких маркувань та позначень.

Крім того, під час профілактичних заходів у  помешканні 41-річного жителя села Рокитне поліцейські виявили обріз гладкоствольної мисливської рушниці 16 калібру без будь-яких маркувань та позначень.

Також минулої доби 57-річний житель міста Вараш добровільно видав поліцейським запал до ручної гранати з маркуванням. 

За всіма фактами проводиться досудове розслідування за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження усе вилучене скеровуватимуть на експертизу, за результатами якої прийматимуться відповідні рішення.