Аваков: «Це не політика і не виборча кампанія – це бл...дство» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.14 € 27.85
Аваков: «Це не політика і не виборча кампанія – це бл...дство»

За словами міністра, у чотирьох містах протягом одного дня вилучали зеленку в активістів.

Фото: http://argumentua.com

Волинь-нова

Аваков: «Це не політика і не виборча кампанія – це бл...дство»

Кандидати у президенти України мають вести чесну конкуренцію, заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що штаби кандидатів у президенти дестабілізують ситуацію в Україні перед виборами. Про це 10 лютого він написав у Facebook, зазначає Гордон.
За словами міністра, у чотирьох містах протягом одного дня вилучали зеленку в активістів. Зокрема, у Кривому Розі в активіста вилучили десять літрів зеленки.
«Штаби політиків!? Адже це ви, ті, які називають себе чесними і прекрасними, – посилаєте бойовиків одне на одного, платите за це брудні гроші. А при світлі дня ми зустрічаємося з респектабельними, шанованими людьми з політичних штабів, які дають команди і наймають людей робити низькі вчинки!» – написав він.
Аваков додав, що політики мають вести чесну конкуренцію.

Так ми не отримаємо адекватної влади – ми отримаємо владу бл...дську, на новому витку ненависті, не здатну до творення, а здатну тільки до ненависті

«Це не політика і не виборча кампанія – це бл...дство. Так ми не отримаємо адекватної влади – ми отримаємо владу бл...дську, на новому витку ненависті, не здатну до творення, а здатну тільки до ненависті», – написав міністр. 
9 лютого в Києві перед мітингом на підтримку лідера парламентської фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко затримали приблизно 10 активістів націоналістичної організації C14, які прийшли з плакатами «Хто замовив Катю Гандзюк?». Волонтер Роман Синіцин повідомляв, що пізніше їх відпустили, але «покрали їхні речі», а коли вони почали «ломитися за речима», сталася бійка, і поліція їх «жорстко прийняла».
У поліції Києва заявили, що затримали приблизно 40 осіб «при спробі штурму управління». Глава Нацполіції України Сергій Князєв повідомив, що нападники на поліцейську дільницю мали ножі, пістолети, газ, кастети, а троє поліцейських після нападу потрапили до лікарні з хімічними опіками очей.
Прокуратура почала розслідування у зв'язку із побиттям поліцією активістів. Поліція звільнила всіх затриманих.