У Луцьку таксисти впіймали ймовірного педофіла (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.04 € 27.75
У Луцьку таксисти впіймали ймовірного педофіла (відео)

Немає слів...

vsim.ua

У Луцьку таксисти впіймали ймовірного педофіла (відео)

Чіплявся до хлопчика просто в салоні автомобіля

Таксисти допомогли зловити у Луцьку чоловіка, який чіплявся до підлітка. 

Про це пише pershyj.com з посиланням на Волинські новини. 

Зі слів одного з таксистів, коли його колега, який підвозив чоловіка та підлітка, побачив, що відбуваються неприпустиму речі щодо малолітньої особи, то він викликав на підпомогу інших таксистів. Пояснив, що хотів із колегами затримати ймовірного педофіла до приїзду поліції та «трохи повчити розуму».

Зі слів одного з таксистів, коли його колега, який підвозив чоловіка та підлітка, побачив, що відбуваються неприпустиму речі щодо малолітньої особи, то він викликав на підпомогу інших таксистів.

Після того, як клієнт разом із підлітком прибули до кінцевої точки поїздки – одного із луцьких магазинів, до приміщення зайшли таксисти, які й викликали поліцію. Однак, аби уникнути самосуду, працівники поліції наполягли на тому, аби таксисти залишили приміщення торгівельного закладу.

Варто зазначити, що перед працівниками поліції затриманий чоловік вів себе неадекватно, імітуючи психічнохворого. Саме тому, зі слів очевидців, його повезли на експертизу до наркодиспансеру.

Раніше фігурант скандальної події уже «засвітився» поблизу іншого торгового закладу, де він показував перехожим геніталії. Відповідне відео також зафіксували відеокамери, однак у магазині його відмовились надавати усім, крім працівників поліції.