В селі на Волині підпільно торгували пивом та сигаретами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.14 € 27.85
В селі на Волині підпільно торгували пивом та сигаретами

Загальна вартість вилученого товару - понад 1,4 тисячі гривень.

Pixabay

В селі на Волині підпільно торгували пивом та сигаретами

Під час фактичних перевірок суб’єктів господарювання на території Іваничівського району встановлено факти реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без придбання відповідних ліцензій, інформує управління контролю за обігом та оподаткування підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області

Фіскали спільно з працівниками Іваничівського відділення Горохівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області здійснили виїзд для проведення фактичних перевірок у Іваничівському районі.

Підставою для проведення перевірок стала інформація, отримана за посередництвом програми «Легальний акциз», створення якої ініціювало управління контролю за обігом та оподаткування підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області.

У магазині села Жашковичі Іваничівського району співробітники Іваничівського відділення Горохівського відділу поліції  Головного управління Національної поліції у Волинській області вилучили 10 пляшок пива та 47 пачок сигарет.

Щойно фіскали отримали інформацію з територіальної громади про здійснення торгівельної діяльності без придбання дозвільних документів та інші порушення, в межах компетенції провели контрольно-перевірочні заходи.

Факти зловживань в ході фактичних перевірок підтвердилися. А саме, зафіксовано  безліцензійну діяльність з реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Як результат, у магазині села Жашковичі Іваничівського району співробітники Іваничівського відділення Горохівського відділу поліції  Головного управління Національної поліції у Волинській області вилучили 10 пляшок пива та 47 пачок сигарет.  

 За допущені порушення на підприємця очікує штраф на суму понад 34 тис. гривень.

Джерело: Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.