«Укроборонпром» модернізує для українського війська танки Т-64 (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.20 € 27.99
«Укроборонпром» модернізує для українського війська танки Т-64  (Відео)

Модернізація Т-64 до зразка 2017 року дозволяє значно розширювати його бойові можливості.

Укроборонпром

«Укроборонпром» модернізує для українського війська танки Т-64 (Відео)

Вдосконалюють бойову машину фахівці ДП «Харківський бронетанковий завод»

Під час модернізації Т-64 отримав розширені можливості за рахунок нових тепловізорів, цифрових радіостанцій, засобів супутникової навігації та нового динамічного захисту, повідомляє прес-служба «Укроборонпрому», передає УНІАН.

У прицільний комплекс навідника інтегрований тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.

Під час модернізації у бойову машину інтегруються сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. Вони встановлюються на штатні кріплення та підключаються до електричної мережі танку без її змін, що дозволяє значно зменшити час та витрати для їхньої інтеграції у системи бойової машини. Завдяки високоякісним комплектуючим вони мають високу стійкість до світлових завад та забезпечують роботу при складних умовах, вони не чутливі до засвічення навіть під час використання противником спеціальних завад у інфрачервоному діапазоні.

Водночас, у прицільний комплекс навідника інтегрований тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.

Т-64 зразка 2017 року оснащуються системами супутникової навігації від Держпідприємства «Орізон-Навігація». Цей навігаційний комплекс працює у автоматизованій цифровій системі, що дозволяє у режимі «онлайн» обмінюватись надійно зашифрованими даними. Дані про місцезнаходження кожної машини можуть надходити до командувачів всіх рівнів, від командиру взводу до керівництва всією бойовою операцією. Танки також оснащуються новими цифровими радіостанціями «Либідь К-2РБ», які забезпечують надійний захищений від перешкод та перехоплення зв‘язок на дистанції до 70 кілометрів.