Волинські податківці викрили підпільний цех з виробництва спиртного - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.14 € 27.85
Волинські податківці викрили підпільний цех з виробництва спиртного

Орієнтовна вартість вилученого становить 250 тисяч гривень.

ГУ ДФС у Волинській області

Волинські податківці викрили підпільний цех з виробництва спиртного

В рамках операції «Акциз-2019» та розслідування кримінального провадження за ст.ст. 199, 204 КК України встановлено жителя міста Луцька, який організував виробництво та збут фальсифікованого алкоголю

Підпільний цех лучанин обладнав в одному з приміщень власного обійстя, при цьому виготовлення фальсифікату здійснювалося в жахливих санітарних умовах.

Ймовірно фальсифікат реалізовувався в «дрібних» торгових точках міста Луцька та Луцького району. 

Виготовлена таким чином горілчана продукція під виглядом відомих українських торгових марок розливалася у підготовлену скляну тару. Крім того, під чам проведення заходів виявлено також коньячну продукцію, що була підготовлена до розливу та реалізації. За попередньою інформацією з’ясовано, що ймовірно фальсифікат реалізовувався в «дрібних» торгових точках міста Луцька та Луцького району. 

Відтак, правоохоронцями внаслідок проведення оглядів виявлено та вилучено 749 пляшок готової алкогольної продукції, 25 літрів коньяку та 240 літрів рідини з характерним запахом спирту, а також обладнання для незаконної діяльності, зокрема: порожні скляні пляшки, корки, пластикові каністри, пакети «bag-in-box», картонні коробки, шланги, лійки, фільтри, насоси тощо. Крім того, вилучено 685 підроблених марок акцизного податку.

Наразі проводяться слідчі (розшукові) дії, спрямовані на всебічне, повне і неупереджене дослідження обставин кримінального провадження, вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.   

Джерело: За матеріалами оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області.