У Володимир-Волинський історичний музей імені О.Дверницького завітали солдати - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.14 € 27.85
У Володимир-Волинський історичний музей імені О.Дверницького завітали солдати

Хочеться вірити, що відвідини хранилища історії для солдатів не були даремними.

facebook.com/groups/volodymyrmuseum

У Володимир-Волинський історичний музей імені О.Дверницького завітали солдати

Бійці 14 окремої механізованої бригади познайомилися з історією княжого міста

До Володимир-Волинського історичного музею ім. О. Дверницького завітали близько 80 військовослужбовців строкової служби 14 окремої механізованої бригади, повідомляє музей на власній сторінці у Фейсбук. Наукові співробітники музею Олена Черенюк та Ганна Доскоч провели оглядові екскурсії експозицією музею та ознайомити з історією нашого міста строковиків.

Наукові співробітники музею Олена Черенюк та Ганна Доскоч провели оглядові екскурсії експозицією музею та ознайомити з історією нашого міста строковиків.  

Особливо актуальним був аналіз сьогодення через призму подій минулого, адже лише зробивши правильні висновки та засвоївши уроки попередніх поколінь можна будувати майбутнє свідомої нації, яка готова самовіддано захищати свою Батьківщину.

Хотілося б вірити, що після закінчення служби у строковиків, які приїхали до нас з різних куточків України, залишаться приємні враження про Володимир-Волинський і їм обов'язково захочеться повернутися сюди знову у цивільному одязі звичайними туристами.