В Одесі виховательку дитячого садка звільнили з роботи, бо... багато годувала дітей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.14 € 27.85
В Одесі виховательку дитячого садка звільнили з роботи, бо... багато годувала дітей

Невже треба було голодом морити?

УНІАН

В Одесі виховательку дитячого садка звільнили з роботи, бо... багато годувала дітей

Батьки здійняли справжнісіньку бучу

В Одесі звільнено виховательку дитячого садка, яка силоміць годувала малолітніх дітей.

Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістам повідомила директор департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

За її словами, до департаменту надійшли звернення городян, діти яких відвідують дошкільний навчальний заклад №78, розташований у Малиновському районі міста.

«Після того як до департаменту надійшли скарги батьків на те, що вихователька однієї з груп дитсадка №78 впливає на дітей не педагогічними методами, до установи була направлена комісія департаменту. З'ясувалося, що скарги батьків у цілому відповідають дійсності», - повідомила Буйневич.

Примушувала вихованців закладу приймати їжу проти їхнього бажання.

Зокрема, вихователька поводилася «досить непедагогічно щодо маленьких дітей», зокрема, підвищувала голос, примушувала вихованців закладу приймати їжу проти їхнього бажання.

За словами батьків, жінка «загодовувала малюків до блювоти». Вони також стверджують, що завідувачка дитсадка не реагувала на їхні скарги.

Після підбиття підсумків роботи комісії завідувачка звільнила виховательку з посади.