Волинянин виграв 250 тисяч - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.14 € 27.85
Волинянин виграв 250 тисяч

Щоб узяти участь у конкурсі «Багаті та Відомі», потрібно замовити при купівлі білета «Лото-Забава» однойменну комбінацію ціною 2 гривні та зареєструвати її за номером 330.

Фото: kurs.if.ua

Волинь-нова

Волинянин виграв 250 тисяч

У постійному конкурсі «Багаті та Відомі» в рамках «Лото-забава» було виграно 250 000 гривень

 10 лютого фортуна обрала жовтий ряд і 8 місце, на якому сидів Михайло Панасюк з Луцька, пише Еспресо. Цікаво, що такий крупний виграш у Михайла Володимировича не перший. Грає він у «Лото-Забава»  майже з перших тиражів, а три роки тому у конкурсі Полювання за грошима навіть виграв автомобіль. Новій перемозі пана Михайла передував віщий сон, який наснився герою конкурсу «Багаті та Відомі» за кілька днів до приїзду на знімальний майданчик улюбленої лотереї. Таким чином, збільшивши початковий виграш у конкурсі у 5 разів під час Супергри, Михайло Володимирович виграв 250 000 гривень. А на що витратити чверть мільйона переможець теж вирішив – дома чекають троє внуків та дружина Валентина, а ще у хазяйстві давно потрібен трактор. 

А на що витратити чверть мільйона переможець теж вирішив – дома чекають троє внуків та дружина Валентина, а ще у хазяйстві давно потрібен трактор. 

Щоб узяти участь у конкурсі Багаті та Відомі, потрібно замовити при купівлі білета Лото-Забава  однойменну комбінацію ціною 2 гривні та зареєструвати її за номером 330. Серед усіх, хто надсилає комбінації, визначаються 25 гравців, яких наступного тиражу запросять до студії для участі у конкурсі Багаті та Відомі.