Рівненське господарство планує експортувати гусяче м’ясо до Європи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.67 € 27.27
Рівненське господарство планує експортувати гусяче м’ясо до Європи

На експорті гусятини можна заробити.

agronews.ua

Рівненське господарство планує експортувати гусяче м’ясо до Європи

Господарство «Сила життя» (Рівненська область), яке спеціалізується на гусівництві, має намір експортувати до європейських країн м’ясо гусей

Про це в інтерв’ю  журналу «Наше птахівництво» розповів керівник Денис Шеремет, передає Агроньюз з посиланням на Аgrotimes.

– Плануємо вийти на ринок Європи з гусячим м’ясом у вигляді тушок. Наприклад, наразі розглядаємо ринки Німеччини й Іспанії, – зазначив він.

Водночас Денис Шеремет хотів би об’єднати зусилля з іншими українськими виробниками гусячого м’яса, які вирощують гусей без застосування антибіотиків, для того, щоб формувати експортні партії для поставок у Європу.

Денис Шеремет вважає цікавим і експорт гусячого жиру, пуху й пера. 

«Ми працюємо за власною розробленою біотехнологією вирощування гусей, а тому за потреби можемо навчити цих фермерів працювати за нею так само й продавати вирощених гусей разом із нами у Європу», – додав він.

Денис Шеремет вважає цікавим і експорт гусячого жиру, пуху й пера. «Також цікаво продавати за кордон жирну гусячу печінку. Особливо в світлі того, що в Європі заборонено вирощувати гусей для виробництва фуа-гра, бо це в них вважається знущанням з птиці, – поясни він. – У нас поки що таких заборон немає, а тому ми можемо сміливо цим користатися. Бо споживачів цієї продукції у тій самій Франції дуже багато».