Три ковельські боркині взяли участь у міжнародних змаганнях і всі перемогли

Ковельські спортсменки зі своїми тренерами.

kovelrada.gov.ua

У місті Хелм (Польща) відбувся відкритий чемпіонат з вільної боротьби серед дівчат та юніорів

У змаганнях взяли участь спортсменки з Польщі, України та Словаччини, повідомляє Ковельська міська рада.

Серед дівчат вдалим був дебют на міжнародній арені нашої юної та перспективної Діани Рисьової, яка, здолавши п’ятьох суперниць, стала чемпіонкою у ваговій категорії 33 кг.

Не було рівних і ковельчанці Ользі Падошик, яка перемогла у вазі 46 кг. Серед юніорів чемпіонський титул виборола Анастасія Падошик (55 кг).

Тож всі три учасниці з Ковеля показали високий клас і повернулись додому переможцями. Готували дівчат до міжнародного турніру тренери Олег Стус та Ігор Падошик.