Як учні першої школи разом із Галиною Конах запалювали публіку (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.93 € 30.41
Як учні першої школи разом із Галиною Конах запалювали публіку (Фото, відео)

Концерт тривав майже три години, але для глядачів вони пролетіли як одна мить.

Фото: Олександра ПІЛЮКА.

Як учні першої школи разом із Галиною Конах запалювали публіку (Фото, відео)

Після кожного номера у залі звучало «Браво!»

 

У Волинському обласному музично-драматичному театрі ім.Тараса Шевченка відбувся звіт колективів художньої самодіяльності Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 «Дивосвіт дитячих талантів». Справжнє свято душі відчули цього понеділка ті, хто побував на ньому.

Концерт проходив у облмуздрамтеатрі при повному аншлазі — подивитися на виступ учасників художньої самодіяльності прийшли чимало учнів школи та їхні батьки. Концерт тривав майже три години, але для глядачів вони пролетіли як одна мить. Бо на сцені  розгорнулося таке феєричне шоу, що змусило всіх забути про буденні клопоти.

Фішкою цьогорічного звітного концерту стали запрошені гості — зведений оркестр Національної гвардії та відома луцька співачка Галина Конах.

Режисер концерту, заступник директора школи з виховної роботи Людмила Богданець разом із педагогами-організаторами підготували цікаву  програму. До неї увійшли оригінальні танцювальні номери, видовищні виступи акробатів, пісні у виконанні окремих солістів, ансамблів та цілих хорів. У фойє театру була розміщена художня виставка народних ремесел.

Фішкою цьогорічного звітного концерту стали запрошені гості — зведений оркестр Національної гвардії та відома луцька співачка Галина Конах. Її пісня у фіналі  «З любов’ю для України» наповнила серця присутніх гордістю за свою державу та завершила дійство на високій ноті.      

 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.