Курси НБУ $ 43.86 € 51.60
Рожищани сплатять штраф за продаж фальсифікованих алкогольних напоїв

Продаж сурогату обійшовся недешево

Рожищенська міська рада

Рожищани сплатять штраф за продаж фальсифікованих алкогольних напоїв

Наприкінці лютого в місті Рожище по вул. Заньковецької працівники дільничних офіцерів поліції Рожищенського ВП Ківерцівського ВП ГУНП у Волинській області виявили та задокументували факт реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв

У Рожищі оштрафували жінку за продаж фальсифікованих алкогольних напоїв.

Рожищенський районний суд притягнув до відповідальності правопорушницю та зобов’язав сплатити штраф у розмірі 3200 грн.

На винну особу правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164 – 16 КУпАП (Зайняття забороненими видами господарської діяльності). 4 березня Рожищенський районний суд притягнув до відповідальності правопорушницю та зобов’язав сплатити штраф у розмірі 3200 грн.

Окрім того, 3400 гривень заплатить мешканець Рожищ, якого  виявили 28 лютого в місті Рожище по вул. Куліша, дільничні офіцери поліції та задокументували факт реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв.

На правопорушника працівники поліції склали протокол про адміністративне правоапорушення за ст. 164 – 16 КУпАП (Зайняття забороненими видами господарської діяльності). Днями суд виніс рішення про накладення на чоловіка штрафу.

Джерело: Рожищенська міська рада
Telegram Channel