У День добровольця волинські капелани отримали відзнаки Президента - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.30 € 29.38
У День добровольця волинські капелани отримали відзнаки Президента

На меморіальному комплексі «Вічна слава» у Луцьку дванадцять душпастирів відслужили літію по воїнах, що полягли на Сході України.

Волинська єпархія.

У День добровольця волинські капелани отримали відзнаки Президента

Військові священики взяли участь у скорботних заходах до Дня українського добровольця, повідомив головний військовий капелан Волинської єпархії протоієрей Михайло Бучак

 

 На меморіальному комплексі «Вічна слава» у Луцьку дванадцять душпастирів відслужили літію по воїнах, що полягли на Сході України. Разом з ними молилися представники влади, учасники воєнних дій на Донбасі та просто небайдужі. Вшанували загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти до пам’ятного знака, інформують у Волинській єпархії.

Вшанували загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти до пам’ятного знака.

Потому хресною ходою вирушили до Театрального майдану, де біля стели Героїв Небесної сотні було вознесено заупокійну молитву. А в міському Палаці культури під час патріотично-мистецького дійства «Вони для нас виборюють життя...» заступник голови ОДА Світлана Мишковець вручила відзнаки Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» двом військовим священикам нашої єпархії: протоієрею Сергієві Ледвовку з Ківерецького деканату й Олександрові Добровольському – із Ковельського районного.