350 камінь-каширських випускників випробують свої знання - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.47 € 29.62
350 камінь-каширських випускників випробують свої знання

У місті працюватиме два пункти тестування

Волинська ОДА

350 камінь-каширських випускників випробують свої знання

Завтра в усіх регіонах України відбудеться проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури

Участь у тестуванні, повідомляє сайт районного відділу освіти, молоді і спорту, допоможе його учасникам ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування, робочого місця, іншими особливостями тестування.

Цього року  в районі  для  участі у пробному тестуванні з української мови та літератури зареєструвались  352 учасники. Залучено до роботи у пунктах тестування 72 педагогічні працівники. Пункти тестування працюватимуть на базі навчально виховних комплексів «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-  ліцей» №1 ім.Євгена Шабліовського та « Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –гімназія» №2 м. Каменя-Каширського.

Учасникам тестування необхідно роздрукувати запрошення- перепустки  для участі у пробному ЗНО - 2019 року, які  розміщені на їх інформаційних сторінках.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створені інформаційні сторінки, де розміщена інформація про час і місце проходження тестування.

Учасникам тестування необхідно роздрукувати запрошення- перепустки  для участі у пробному ЗНО - 2019 року, які  розміщені на їх інформаційних сторінках. Після тестування на цих сторінках також будуть опубліковані результати учасника.

Для отримання результатів пробного ЗНО з української мови і літератури кожному учаснику буде необхідно внести свої відповіді на спеціальнийсервіс.

Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 22 березня.