Заарештували нововолинського підлітка, який вимагав у дітей гроші - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.82 € 28.98
Заарештували нововолинського підлітка, який вимагав у дітей гроші

Тепер неповнолітньому повідомлено про підозру у вчиненні вимагань.

1kr.ua

Заарештували нововолинського підлітка, який вимагав у дітей гроші

Нововолинський відділ Володимир-Волинської місцевої прокуратури здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про вчинення вимагань 14-річним мешканцем шахтарського міста

У вересні 2018 року неповнолітній перестрів чотирьох школярів неподалік від навчального закладу та, погрожуючи розправою, висловив вимогу до визначеного терміну принести йому 550 грн. У однієї з жертв він одразу відібрав мобільний телефон.

Згодом діти віддали йому ще 300 грн. та годинник.

У вересні 2018 року неповнолітній перестрів чотирьох школярів неподалік від навчального закладу та, погрожуючи розправою, висловив вимогу до визначеного терміну принести йому 550 грн.  

У листопаді минулого року зловмисник перестрів учня ще однієї школи та, погрожуючи побиттям, висловив вимогу принести 600 грн. Побоюючись розправи, дитина принесла вимагачу 500 грн.

Тепер неповнолітньому повідомлено про підозру у вчиненні вимагань (кримінальні правопорушення, передбачені ч.ч. 1,2 ст. 189 КК України) та обрано йому запобіжний захід у виді домашнього арешту з 18.00 до 07.00.

Наталка Мурахевич, прес-секретар прокурора області