Любешівські скороходи задніх не пасуть

Любешівські легкоатлети мають високі досягнення

Любешівська газета «Нове життя»

На чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, що проходить в Івано-Франківську, порадували результатами спортсмени Любешівської ДЮСШ

Після першого дня змагань, як розповіла тренер Олена Борисюк, спортсменка Дарина Касян стала чемпіонкою на дистанції 10 км, Тарас Корецький на цій же дистанції виборов «бронзу». Валерія Шоломіцька на дистанції 5 км посіла друге місце, а Івана Меліщук та Катерина Причиніч (дистанція 2 км) – друге і третє.

Після першого дня змагань, як розповіла тренер Олена Борисюк, спортсменка Дарина Касян стала чемпіонкою на дистанції 10 км, Тарас Корецький на цій же дистанції виборов «бронзу».

Дарина Касян і Тарас Корецький поїдуть на Кубок Європи зі спортивної ходьби, який відбудеться 19 травня у м. Алітус (Литва). А Валерія Шоломіцька і Дмитро Медведюк – на Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби, який відбудеться 20 квітня у Греції. Про це повідомляє Любешівська газета «Нове життя»