Голові облдержадміністрації Олександру Савченку можуть висловити недовіру - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.82 € 28.98
Голові облдержадміністрації Олександру Савченку можуть висловити недовіру

Довіра очільнику Волині - перше питання сесії

Волинська обласна рада

Голові облдержадміністрації Олександру Савченку можуть висловити недовіру

Депутат обласної ради Вячеслав Рубльов зареєстрував проект рішення "Про висловлення недовіри голові Волинської обласної державної адміністрації Савченку О.І."

Про це інформує сайт Волинської обласної ради

Депутат вважає, що відставкаСавченка потрібна, аби зупинити тенденції погіршення економічної та соціально-політичної ситуації у Волинській області.

Голова обласної ради Ігор Палиця пропонує включити це питання до порядку денного першим. Про це йдеться у розпорядженні про скликання 23 чергової сесії обласної ради, що запланована на 16 травня.

Голова обласної ради Ігор Палиця пропонує включити це питання до порядку денного першим.

У проекті рішення, внесеному Вячеславом Рубльовим, пропонується визнати роботу голови ОДА щодо виконання обласного бюджету,  програм соціально-економічного  та культурного розвитку області  незадовільною. Такої ж оцінки, на переконання депутата, заслуговує діяльність виконанвчої влади   в частині здійснення  делегованих радою повноважень. Тому пропонується висловити недовіру голові ОДА Олександрові Савченку та направити відповідне рішення депутатів Президенту України.