Співвинуватиця смертельної аварії із шістьма жертвами у Харкові Олена Зайцева оскаржила вирок суду - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.82 € 28.98
Співвинуватиця смертельної аварії із шістьма жертвами у Харкові Олена Зайцева оскаржила вирок суду

Дуже не хочеться відсидіти десять років за шість відібраних людських життів...

Фото: УНІАН

Співвинуватиця смертельної аварії із шістьма жертвами у Харкові Олена Зайцева оскаржила вирок суду

Внаслідок аварії загинуло шестеро людей, ще стільки ж отримали травми

Фігурантка смертельної аварії із шістьма жертвами у Харкові Олена Зайцева оскаржила вирок суду.

Апеляційні скарги на вирок Київського районного суду Харкова від Олени Зайцевої та її захисника Юлії Плетньової надійшли до суду сьогодні, 26 березня. Про це розповіла керівник апарату Київського райсуду Наталія Бардіна. За її словами, тепер цю скаргу мають передати до Апеляційного суду Харкова, передає УНІАН з посиланням на UA: Харків.

Обох обвинувачених - Геннадія Дронова та Олену Зайцеву - засуджено до 10 років позбавлення волі з позбавленням права керування на три роки.

Адвокат Юлія Плетньова підтвердила, що від сьогодні представляє інтереси Олени Зайцевої. Чи подавали апеляцію, захисниця поки не коментує. Деталі пообіцяла озвучити за кілька днів. Раніше інтереси Олени Зайцевої в суді представляли адвокати Юлія Козир та Євген Мельниченко.

Як повідомлялося, вирок у справі про аварію на Сумській Київський райсуд Харкова виніс 26 лютого. Обох обвинувачених - Геннадія Дронова та Олену Зайцеву - засуджено до 10 років позбавлення волі з позбавленням права керування на три роки.

Нагадаємо, ДТП сталася 18 жовтня 2017 року. Внаслідок аварії загинуло шестеро людей, ще стільки ж отримали травми.