Курси НБУ $ 43.86 € 51.60
На Волині триває конкурс дитячих малюнків «Все про безпеку - вустами дітей»

Понад 30 робіт направлені до ДПТ України для участі у Всеукраїнському етапі.

Управління ДСНС України у Волинській області

На Волині триває конкурс дитячих малюнків «Все про безпеку - вустами дітей»

28 березня у Луцьку відбулось засідання журі конкурсу дитячих малюнків «Все про безпеку – вустами дітей», організованого Управлінням ДСНС у Волинській області та Волинською обласною організацією Добровільного пожежного товариства України

 

Про це повідомляє Управління ДСНС України у Волинській області.

Понад 30 робіт направлені до ДПТ України для участі у Всеукраїнському етапі.

Визначено переможців та призерів серед авторів дитячого малюнку з правил безпеки життєдіяльності та про діяльність пожежно-рятувальної служби України, що підготовлені юними художниками віком від 7-13 років луцької мистецької студії «Соняшник». Понад 30 робіт направлені до ДПТ України для участі у Всеукраїнському етапі.

 
 

До 15-го квітня у Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації (м. Луцьк, вулиця Чорновола, 3) триває прийом дитячих робіт з тематики безпеки дитини, а також про роботу рятувальників.

 
 
Telegram Channel