
Роботи розпочнуться наприкінці травня-початку червня.
У центрі Любомля реконструюють парк
Для створення там паркової зони спрямують гроші з державного бюджету. Півмільйона гривень - перший транш ресурсів на початок робіт з реконструкції надійдуть за поданням народного депутата Ігоря Гузя
Як розповів голова Любомльської громади Роман Ющук, роботи розпочнуться наприкінці травня-початку червня. Парк площею понад 2 гектари сьогодні – це не облагороджена місцевість, де багато високорослих дерев і майже немає спеціальних зон відпочинку.
Проект майбутньої реконструкції парку розробляє ландшафтний дизайнер із Володимира-Волинського Андрій Гнатюк.
«За кошти держбюджету плануємо зробити територію площею понад 20 соток. Першочергово, це – зріз високорослих і насадження нових дерев, облаштування пішохідних доріжок, відпочинкових зон, встановлення альтанок, лавочок. Також зацементуємо місце під стаціонарну сцену. Плануємо, що згодом у парку буде дитячий майданчик, можливо й фонтан, облаштуємо громадський туалет. Є ще там і «стометрівка», то викладемо її бруківкою. Проведемо освітлення», - розповів він.
Проект майбутньої реконструкції парку розробляє ландшафтний дизайнер із Володимира-Волинського Андрій Гнатюк.
«Буде там класна паркова зона. Робитимуть її в кілька етапів. Мені б хотілося перейняти досвід парку в Луцьку – алею парасольок. Плануємо дитячий майданчик у парковому стилі. Є багато ідей. До Дня Незалежності маємо справитися», – розповів нардеп Ігор Гузь, який уже неодноразово оглядав територію так званого лісового масиву в центрі Любомля.

