Отримала вирок за вбивство... свині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.45 € 26.50
Отримала вирок за вбивство... свині

Жінці набридло доглядати за твариною.

AgroNews.

Отримала вирок за вбивство... свині

Мешканці Бретані винесено вирок за те, що вона вбила і обробила домашню свиню, яку їй залишили на утримання в якості домашньої тварини

Місцеві захисники тварин врятували від забою двомісячну свинку на прізвисько Бейб, розповідає з посиланням на «Агро-Центр», портал AgroNews.

Наступні два роки вона перебувала в притулку для тварин. Притулок переїхав, а свинці вирішили підшукати нових господарів. Жінка, що жила по-сусідству погодилася взяти тварину до себе. Вона підписала договір, за яким не має право вбивати Бейбі заради м’яса.

 Суд визнав жінку винною у зловживанні довірою і співучасті в забої тварини поза бойні.

Коли жінка втомилася доглядати за твариною, вона звернулася до колишнього чоловіка. Він привів м’ясника, який застрелив свинку і обробив тушу. Пізніше поліція виявила у жінки близько 110 кг консервованого м’яса і паштету. Правоохоронці вирішили, що це приготовлено з Бейбі. Колишній чоловік француженки пояснив, що вона з самого початку мала намір забити свиню.

Суд визнав жінку винною у зловживанні довірою і співучасті в забої тварини поза бойні. Жінка отримала умовний термін в 3 місяці, а також штраф у розмірі 500 євро.