Курси НБУ $ 39.22 € 42.37
Українські гандболісти видряпали перемогу над Фарерськими островами у відборі на Євро-2020

Є перемога!

У кваліфікації "синьо-жовті" проведуть ще дві зустрічі - 12 червня вдома з Данією і 16 червня в гостях з Чорногорією

Збірна України з гандболу здобула виїзну перемогу над Фарерськими островами у відбірковому матчі чемпіонату Європи-2020. Це дало можливість підопічним Сергія Бебешка вийти на перше місце у своїй групі, хоча ще два суперники України - Данія і Чорногорія - мають матч у запасі (ця гра завершиться сьогодні пізніше).

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт змагань.

Виїзний матч України з Фарерами тримав у напрузі з першої і до останньої хвилини, а перевага української збірної в підсумку склала всього 1 бал.

Виїзний матч України з Фарерами тримав у напрузі з першої і до останньої хвилини, а перевага української збірної в підсумку склала всього 1 бал. Українці, програючи 23:24, завдяки голам досвідчених Гурковського, Жукова, Остроушка і Онуфрієнка вийшли вперед 27:25, і незважаючи на пропущений м'яч на останніх секундах, втримали переможний результат - 27:26.

У кваліфікації "синьо-жовті" проведуть ще дві зустрічі - 12 червня вдома з Данією і 16 червня в гостях з Чорногорією. Саме вони вирішать долю виходу у фінальну частину Євро-2020. У вирішальний етап ЧЄ вийдуть дві кращі команди групи.

Відбір на чемпіонат Європи. Група 8. 4-й тур:

Фарерські острови – Україна 26:27 (14:15)

Відбір на Євро-2020. Група 8:

1. Україна - 6 очок (4 гри)

2. Данія - 4 очки (3 гри)

3. Чорногорія - 3 очки (3 гри)

4. Фарерські острови - 1 очко (4 гри)

Нагадаємо, в 3-му турі українська збірна розгромила Фарери в домашньому матчі 30:19.