Чоловіка, який готував теракт за вказівкою бойовиків, визнали неосудним - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.39 € 29.52
Чоловіка, який готував теракт за вказівкою бойовиків, визнали неосудним

Після виходу із зазначеного хворобливого стану обвинувачений буде направлений у розпорядження судово-слідчих органів.

Pixabay

Чоловіка, який готував теракт за вказівкою бойовиків, визнали неосудним

Під час обшуків в помешканні зловмисника правоохоронці вилучили пакет із вибуховим пристроєм – двома тротиловими шашками та електродетонатором

Суд на Луганщині визнав неосудним місцевого жителя, який, за вказівкою терористів, готував вибух в місті Сєверодонецьк. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу прокуратури Луганської області.

Чоловік за грошову винагороду передавав інформацію про місця розміщення адміністративних будівель у Сєвєродонецьку, місця дислокації підрозділів, які беруть участь у проведенні АТО та у подальшому мав закласти поряд з одним із вказаних об’єктів вибуховий пристрій.

«Під час судового розгляду згідно з висновком судово-психіатричної експертизи встановлено, що обвинувачений на даний час виявляє ознаки хворобливого розладу психічної діяльності у вигляді гострого психотичного розладу, не може усвідомлювати свої дії (бездіяльність) та керувати ними, у зв’язку з чим на підставі статей 503, 513 КПК України до нього застосовано примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги», - зазначено у повідомленні.

Як встановило слідство, у листопаді 2017 року співробітниками Служби безпеки України на стадії підготовки викрито злочинну діяльність чоловіка, який за грошову винагороду передавав інформацію про місця розміщення адміністративних будівель (прокуратури та поліції) у м. Сєвєродонецьк, місця дислокації підрозділів, які беруть участь у проведенні АТО, їх кількісний склад, озброєння, умови охорони та у подальшому мав закласти поряд з одним із вказаних об’єктів вибуховий пристрій.