За добу волинські митники вилучили незадекларованого одягу на понад 220 тисяч гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.39 € 29.52
За добу волинські митники вилучили незадекларованого одягу на понад 220 тисяч гривень

Громадянин має право без оподаткування ввезти через автомобільний пункт пропуску до 50 кг товару для особистого використання, фактурна вартість якого не перевищує 500 Євро.

vl.sfs.gov.ua

За добу волинські митники вилучили незадекларованого одягу на понад 220 тисяч гривень

Громадяни перевищили допустимий ліміт неоподаткованого імпорту та не задекларували товар під час його ввезення на митну територію України

Для «особистого споживання, не пов’язаного з підприємницькою діяльністю» двом людям знадобилось 509 предметів дитячого одягу (штани, светри, футболки, сукенки, головні убори тощо) та 434 одиниці жіночої білизни. Наміри уникнути оподаткування цього імпорту були викриті волинськими митниками у ході повного огляду автомобілів з перерахунком товарів водіїв та пасажирів, які їх перевозили.

За перший квартал цього року на склади митниці для тимчасового зберігання (до остаточного рішення суду) було реально вилучено товару на майже 18 мільйонів гривень.

Промислові товари залишаються найчастішими предметами правопорушень, які вчиняють громадяни в зоні діяльності Волинської митниці. За перший квартал цього року на склади митниці для тимчасового зберігання (до остаточного рішення суду) було реально вилучено товару на майже 18 мільйонів гривень.

62 відсотки справ про порушення митних правил, складених під час ввезення товарів на територію України, стосувалось незадекларованого переміщення виробів масового споживання. Водночас, під час вивезення товару за межі України найчастішими предметами правопорушень стають тютюнові вироби. Їх вилучали у 40 відсотках «експортних» справ, за перший квартал цього року – на більш ніж 660 тисяч гривень.

Джерело: За матеріалами Волинської митниці ДФС.