І в Нововолинську буде «Епіцентр» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.33 € 26.85
 І в Нововолинську буде «Епіцентр»

19-го квітня у Нововолинську пройдуть громадські обговорення будівництва торговельного центру «Епіцентр».

Фото ілюстративне з вільних джерел

 І в Нововолинську буде «Епіцентр»

 Звести торговельний центр планують до кінця серпня 2019 року

Земельна ділянка загальною площею 2, 8151 га колись була санітарно-захисною зоною колишньої шахти №4, досі  ніким не забудована й стояла таким собі пустирищем. Поговорювали, що там має постати торгово–розважальний центр. Однак далі слів діло не йшло.

На визначеній земельній  ділянці вже розпочалися підготовчі роботи, територію обгородили металевим парканом. 

І ось цим привабливим місцем (поруч траса Ковель – Жовква, густонаселені  три мікрорайони та будинки приватного сектора)  зацікавилося ТОВ «Епіцентр К» – національна мережа торговельних центрів, в яких реалізуються будівельні матеріали, товари для дому та городу, речі для оздоблення та оформлення житла, дитячі товари та багато іншого.

Зі своєю пропозицією щодо майбутнього будівництва звернулися до міської влади. У лютому нинішнього року на сесії міськради депутати дали дозвіл на розробку робочого проекту землеустрою по вулиці Луцькій. А 19-го квітня у Нововолинську пройдуть громадські обговорення будівництва та обслуговування будівель торговельного центру «Епіцентр».

На визначеній земельній  ділянці вже розпочалися підготовчі роботи, територію обгородили металевим парканом.  Звести «Епіцентр» планують до кінця серпня 2019 року.

 Роксолана ВИШНЕВИЧ.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.