23 підприємцям Рівненщини з обласного бюджету відшкодують відсотки за кредитами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.62 € 27.24
23 підприємцям Рівненщини з обласного бюджету відшкодують відсотки за кредитами

Торік у рамках програми бізнесмени реалізували 11 проектів малого і середнього підприємництва, в економіку Рівненщини залучили понад 5 мільйонів гривень кредитних коштів.

Pixabay

23 підприємцям Рівненщини з обласного бюджету відшкодують відсотки за кредитами

Гроші надаються на реалізацію проектів малого і середнього бізнесу, які спрямовані на впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій

Комісія з конкурсного відбору проектів визначила 23 переможці, яким область виділить часткове фінансування відсоткових ставок за кредитами банків.

Загальне фінансування відсоткових ставок за кредитами становить 800 тисяч гривень, що у два рази більше ніж минулого року.

Наразі здобули підтримку ідеї, що стосуються розширення власної справи, модернізації виробництва і створення нових робочих місць. 

Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко розповідає, що програму підтримки бізнесменів відновили у минулому році:

«Цьогоріч загальне фінансування відсоткових ставок за кредитами становить 800 тисяч гривень, що у два рази більше ніж минулого року».

Незабаром кожного учасника конкурсного відбору буде повідомлено про рішення комісії, а з переможцями укладено відповідні договори.

Нагадаємо,програма підтримки проектів малого і середнього бізнесу має на меті полегшити діяльність підприємств, які отримали кредити і хочуть започаткувати свій бізнес. У 2018 році підприємці брали кредити на придбання вантажних засобів, торгівельного обладнання, сільськогосподарської техніки та обладнання для деревообробки.

Джерело: Офіційний сайт Рівненської ОДА.