Волинський бізнес сплатив ПДВ на 27 відсотків більше, ніж у першому кварталі торік - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.14 € 30.87
Волинський бізнес сплатив ПДВ на 27 відсотків більше, ніж у першому кварталі торік

У структурі надходжень податків до держбюджету в області саме ПДВ займає найбільшу частку.

Pixabay

Волинський бізнес сплатив ПДВ на 27 відсотків більше, ніж у першому кварталі торік

За три місяці 2019 року волинські суб’єкти господарювання сплатили до держбюджету 377 мільйонів гривень податку на додану вартість

Таким чином, ріст сплати ПДВ в області склав 27,3 відсотка проти аналогічних показників минулого року.

Такої позитивної динаміки досягнуто як завдяки підвищенню якості адміністрування, так і шляхом активної взаємодії з представниками бізнесу, зокрема в частині попередження можливих ризиків, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області. 

Ріст сплати ПДВ, як і загалом надходжень до бюджетів усіх рівнів, пов’язуємо з належним податковим супроводом платників ПДВ та економічним пожвавленням.

«Економічні тенденції та показники розвитку країни мають безпосередній вплив на ситуацію зі сплатою податків. Тож, ріст сплати ПДВ, як і загалом надходжень до бюджетів усіх рівнів, пов’язуємо з належним податковим супроводом платників ПДВ та економічним пожвавленням. Окремо варто зазначити, що електронний формат спілкування платників ПДВ з фіскалами  дозволяє своєчасно реагувати на ризики несплати, запобігає використанню схем мінімізації та виключає суб’єктивний чинник», - коментує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Джерело: Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.