Курси НБУ $ 41.31 € 48.27
У Рівненському районі на ходу із маршрутки випав пасажир

Поліцейські з'ясовують, що стало причиною ДТП. 

Відділ комунікації поліції Рівненської області

У Рівненському районі на ходу із маршрутки випав пасажир

У селі Городище учора, 19 квітня, під час маневру повороту через задні двері автобуса вилетів чоловік

Слідчо-оперативна группа Рівненського районного відділення поліції встановила, що 60-річний водій маршрутного таксі сполученням «Рівне-Городище» близько 17 години рухався сільською дорогою у напрямку обласного центру.

Медики діагностували у потерпілого забійні рани обличчя, перелом ребер та струс головного мозку. 

На заокругленій ділянці дороги, задні двері автобуса раптово відкрилися і з них на дорогу випав 52-річний пассажир. Його каретою швидкої медичної допомоги доставили до лікарні, де медики діагностували у потерпілого забійні рани обличчя, перелом ребер та струс головного мозку. 

У рамках відкритого кримінального провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України поліцейські перевірятимуть підприємця, який надає послуги перевезення, регулярність технічного обслуговування маршрутних транспортних засобів та медичного огляду працівників.

Джерело: Офіційний сайт Національної поліції.
Telegram Channel