Волинські спортсмени повертаються з Чемпіонату України з нагородами

Здобули 13 медалей

Луцька федерація спортивного орієнтування

Учора в Сумах відбувся заключний старт Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

Завдяки сприянню Департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради у підготовці до відповідальних стартів, всі члени Луцької федерації спортивного орієнтування, які брали участь в змаганнях, повертаються додому з нагородами. Також слід зазначити, що член клубу «Орієнт» - Анатолій Ліщук був призером на довгій дистанції. На жаль прикра помилка Маші Філюк зі Старої Вижівки, на короткій дистанції не дозволила попасти на п’єдестал, посівши високе 5 місце.

Загалом 7 спортсменів, які представляли Волинь на Чемпіонаті України завоювали 13 медалей серед більше 440 учасників:
Ігор Спасовський (тренер - Олег Черчик)
Оля Гупало (тренери - Петрочук Дмитро, Наталя Якимович)
Петрочук Дмитро (тренери - Віктор Бортник, Олег Черчик)
Олександр Оришко (тренер - Олег Черчик)
Єрко Андрій (тренер - Олег Черчик)
Анатолій Ліщук (тренер - Володимир Гуцаленко)

Вітаємо Ольгу Гупало, яка на цих змаганнях, вже гарантувала собі місце в юнацькій збірній України, а Антоній Ліщук продовжить боротьбу за честь представляти Україну на міжнародній арені вже в травні у м. Чернівці де відбудеться командний Чемпіонат України зі спортивного орієнтування.

Джерело:  Луцька федерація спортивного орієнтування