У трьох районах Рівненщини всім людом гасять пожежі у лісових масивах - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.53 € 26.60
У трьох районах Рівненщини всім людом гасять пожежі у лісових масивах

У ДСНС запевнили, що ситуація знаходиться під повним контролем.

ГУ ДСНС України у Рівненській області

У трьох районах Рівненщини всім людом гасять пожежі у лісових масивах

Рятувальники за допомогою дрона проводять аеророзвідку місцевості

Станом на 09:00 25 квітня осередки загорання сухої трави, чагарників та підстилки в лісових масивах поблизу сіл: Старе Село, Глинне, Буда, Дроздинь, Карпилівка Рокитнівського району, села Будимля Дубровицького району та села Хотинь Березнівського району локалізовані та ліквідовані силами рятувальників, лісників, поліції, прикордонників та місцевого населення.

На кордоні з Республікою Білорусь з метою недопущення лісової пожежі на територію України чергує 14 одиниць пожежно-рятувальної техніки ДСНС та 70 чоловік особового складу рятувальників.

В Рокитнівському районі працює робоча група з представників Головного управління ДСНС області, органів влади, лісової охорони, поліції та державної прикордонної служби. На кордоні з Республікою Білорусь з метою недопущення лісової пожежі на територію України чергує 14 одиниць пожежно-рятувальної техніки ДСНС та 70 чоловік особового складу рятувальників.

Джерело: Головне управління ДСНС України у Рівненській області.