Рожищани отримають майже 70 тисяч гривень від міськради - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.62 € 27.24
Рожищани отримають майже 70 тисяч гривень від міськради

Рожищенська міська рада закликає рожищан активно долучатися до написання та реалізації проектів.

rozhrada.gov.ua

Рожищани отримають майже 70 тисяч гривень від міськради

Відбулось засідання конкурсної комісії з відбору проектів, спрямованих на фінансування заходів Програми сприяння та розвитку ОСН, в тому числі ОСББ міста Рожище

Про це повідомляє Рожищенська міська рада.

Конкурс було оголошено в категоріях: «Енергоефективність та енергозбереження», «Чисте довкілля та добробут громади», «Будівництво і облаштування дитячих ігрових майданчиків та спортивних майданчиків для молоді» та «Електрифікація житлових масивів».

Усього за період з 15 березня по 15 квітня було подано дві конкурсні пропозиції у двох різних категоріях, які і були визнані переможцями.

Усього за період з 15 березня по 15 квітня було подано дві конкурсні пропозиції у двох різних категоріях, які і були визнані переможцями. 

У категорії «Енергоефективність та енергозбереження» виграв «Проект з енергозбереження ОСББ «Кудрявий»  загальною вартістю 30 840 грн. Відповідно до умов співфінансування з міського бюджету 50 відсотків, ОСББ отримає кошти у сумі 15 420 грн для реалізації Проекту та зможе замінити вхідні двері у трьох під`їздах свого будинку на енергозберігаючі.

У категорії  «Чисте довкілля та добробут громади» виграв «Проект поточного ремонту вимощення навколо будинку та входів у під’їзди в житловому будинку по вул. Чайковського, 13 в м. Рожище та облаштування прибудинкової території ОСББ «Чайка-13» загальною вартістю 108 851,65 грн.  Відповідно, в умовах співфінансування з міського бюджету 50 відсотків, ОСББ «Чайка-13» отримає 54 425,82 грн для втілення в життя свого проекту та зможе здійснити благоустрій території навколо свого багатоквартирного будинку.

Рожищенська міська рада закликає рожищан активно долучатися до написання та реалізації проектів, адже це ще одна можливість залучити кошти для вирішення проблем громади та втілення ідей.