В Івано-Франківську оживуть скульптури (ВІДЕО) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.20 € 27.99
В Івано-Франківську оживуть скульптури (ВІДЕО)

Для нас вулиця – це не маршрут з пункту А в пункт В. Це можливість яскравої історії та людської взаємодії сповненої поваги та любові.

ФОТО: ВІкна

В Івано-Франківську оживуть скульптури (ВІДЕО)

До міста з’їдуться артисти з шести країн світу на міжнародний фестиваль

3 травня з нагоди Дня міста в Івано-Франківську відбудеться Перший міжнародний фестиваль живої скульптури. У самому середмісті оживуть статуї з Польщі, Іспанії, Німеччини, Болгарії, Нідерландів, Білорусі та України.

З 13:00 до 17:00 год. на франківській стометрівці та вулиці Лесі Українки усі охочі зможуть прогулятись Європою – від Барселони до Амстердаму. Унікальну атмосферу фестивалю зададуть 35 учасників, які розмістяться на 23 локаціях, інформують "Вікна".

Скульптури можна буде побачити 3 травня, а в наступні два дні — у палаці Потоцьких. 

«До Дня міста готуємо чимало цікавих подій і ця буде однією з таких. Фестиваль не залишить нікого байдужим, адже в одному місці буде зібрано когорту унікальних персонажів, яких ми звикли бачити на вулицях різних європейських міст. Цього року вирішили ризикнути і започаткувати такий захід, що, сподіваємось, стане традиційним», - зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Учасники та координатори фестивалю “Mim-theatre “If…” Артур Гулько та Андрій Кирильчук наголошують, що самі закохані у цей жанр мистецтва і прагнуть створити неймовірні емоції на вулицях нашого міста.

Скульптури можна буде побачити 3 травня, а в наступні два дні — у палаці Потоцьких,  але уже без іноземних артистів.

Показали майбутніх героїв фестивалю. Це король і козак, пекар і серцеїд, герцогиня і капелюшник, людина-мох і Аладін.

Учасники розповіли: «Ми багато подорожуємо та маємо честь представляти Україну на міжнародних фестивалях та конкурсах, де не один раз вдавалось нам відчувати приємний смак перемог. Для нас вулиця – це не маршрут з пункту А в пункт В. Це можливість яскравої історії та людської взаємодії сповненої поваги та любові. Тому з нетерпінням чекаємо на цю фестивальну зустріч».