Львівського міського голову посеред міста облили водою - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.33 € 26.85
Львівського міського голову посеред міста облили водою

Організатор дійства – управління внутрішньої політики Львівської міської ради спільно з ЛМКП «Львівводоканал» та Галицькою районною адміністрацією. 

ЛМР

Львівського міського голову посеред міста облили водою

Галичани святкують Обливаний понеділок

Мешканці і гості Львова зібрались на площі Ринок, щоб традиційно облити одні одних водою та привітати зі святами. Щоб усім вистачило води, ЛМКП «Львівводоканал» облаштувало спеціальні резервуари, які подають воду.

Привітав усіх зі святами та відкрив захід міський голова Львова Андрій Садовий, – передає ЗІК із посиланням на прес-службу Львівськї міськради.

Поливатися водою дозволено лише в певних часових рамках, і лише на площі перед входом у міську Ратушу.

 «З давніх-давен Львів був осередком підтримки і розповсюдження українських національних традицій, і вже є практика, що львів’яни в часі Великодніх свят відзначають Поливаний понеділок. Уже п’ятий рік поспіль на площі Ринок ми організовуємо велике поливання, надаючи йому культурних форм. Адже поливатися водою дозволено лише в певних часових рамках, і лише на площі перед входом у міську Ратушу», – кажуть в управлінні внутрішньої політики Львівської міської ради.

Водночас, закликають усіх сьогодні не забувати про культуру поведінки, правила безпеки та повагу до інших. «Саме пристойність, хороші манери та стриманість, яку, щиро віримо, львів’яни проявлять у цей день під час поливання водою, стануть проявом нашої християнської любові до своїх ближніх, свого міста та громадянської відповідальності», – додають в міському управлінні внутрішньої політики.