Жодна зустріч у Всесвіті не випадкова: типи людей, які з'являються на нашому шляху - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.09 € 30.69
Жодна зустріч у Всесвіті не випадкова: типи людей, які з'являються на нашому шляху

Навіть погані і жахливі люди у вашому житті з'являються не просто так. Значить, ця зустріч для чогось потрібна.

УкрМедіа

Жодна зустріч у Всесвіті не випадкова: типи людей, які з'являються на нашому шляху

Ви не зіткнетеся з людиною, з якою не мали зустрітися. Значить, ця зустріч для чогось потрібна. Значить, ця зустріч для чогось потрібна.

Ті, які розбивають серця. Це люди, які приходять у наше життя, приносячи щастя і прикрашаючи його до невпізнання. Вони підносять нас мало не на вершину світу, і тільки з однією метою - щоб скинути вниз. Вони ламають нас так, як ми навіть не могли собі уявити. Але при цьому дають дуже важкий урок, який, можливо, стане в нагоді в майбутньому. У кожного цей урок дуже індивідуальний, саме той, якого потребує та чи інша людина, інформує Ukr.Media.

Через цей біль ви отримаєте дуже цінний урок. Не плачте і не картайте себе, що вчасно не розгледіли їх справжню суть. Не зациклюйтеся на події, а просто зробіть правильні висновки зі своїх помилок і йдіть по життю з гордо піднятою головою.

Вічні - це люди, які одного разу приходять у наше життя і залишаються в ньому назавжди. Вони постійно поруч: підтримують вас, стають мало не членами сім'ї і ніколи вас не залишать. Коли потрібна допомога, вони завжди поруч. Всесвіт використовує їх, щоб заспокоїти вас, вселити надію, додати сил йти далі. І відбувається це зовсім різними способами. Часом навіть непомітно для нас самих.

Це люди, які глибоко розуміють вас навіть без слів і приймають такими, якими ви є. Вони з вами завжди: і в горі, і в радості. Ніщо і ніколи не змусить їх покинути вас. Ви завжди будете разом, як би не складалося життя. На жаль, такі зустрічаються рідко, і їх дуже мало.

...Вони з'являються в потрібний момент і справді надають нам сили, енергії і штовхають вперед, змушують нас повірити в те, що можемо досягти всього, можемо злетіти до своєї мрії. 

Ті, що пробігають - люди, які входять у ваше життя і дуже швидко змінюють вас. До речі, як в позитивну сторону, так і в негативну — тут не вгадаєш. Вони не затримуються надовго, але коли вони тікають, то у вас залишається відчуття, ніби вони забрали з собою якусь частину вас самих. Дуже важливо — навчитися легко відпускати таких людей. Не приховуємо, що вам буде боляче, іноді — дуже, але це зовсім іншого роду біль, ніж від людей, які розбивають серця. Цей розрив — набагато легший.

Ті, які нагадують - приходять у ваше життя для того, щоб нагадати про щось. Іноді вони залишаються біля вас на деякий час, але найчастіше — проносяться, наче блискавки. Їх місія — подати вам якийсь знак, нагадати про щось дуже важливе, про те, що ви забули. Зауважимо, що таких людей ви часто навіть не помічаєте.

Вчителі - вони приходять у наше життя, щоб навчити чогось. Вони вриваються з вже готовим для вас уроком — свідомо, а іноді навіть не розуміючи цього. Їх завдання — навчити вас приймати себе і рухатися далі, хочете ви цього чи вперто опираєтесь. Такі люди дійсно дуже змінюють наше життя, і це дійсно велике щастя — зустріти їх на своєму шляху.

Учні. Цей тип людей з'являється в нашому житті, щоб навчитися чогось у нас. Річ у тому, що ми не завжди повинні самі вчитися і вбирати потрібну інформацію. Іноді навпаки — ми самі повинні стати вчителями. І це дуже важливо.

Ми своїм прикладом, своїми вчинками викладаємо комусь урок, навіть не усвідомлюючи цього. І ці люди змінюються просто у нас на очах, чого ми теж часто не помічаємо. Нам здається, що нічого особливого ми не зробили, а насправді — набагато більше, ніж можемо собі уявити.

Ті, які «підштовхують». Це люди, які приходять з «чарівним пенделем»: підштовхують до того, щоб ми стали тими, ким хотіли бути. Що примітно: вони з'являються в нашому житті в потрібний момент і справді надають нам сили, енергію і буквально штовхають вперед. Вони якимось незбагненним чином змушують нас повірити в те, що ми можемо досягти всього, що ми дійсно можемо злетіти до своєї мрії.

Коли хтось вірить у тебе — це дивовижне відчуття. Це додає сили. Це допомагає підкорювати вершини і реалізовувати найбільш фантастичні мрії. І ми всі заслуговуємо на це.