Тиждень географії провели в Забродівській школі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.45 € 26.49
Тиждень географії провели в Забродівській школі

Учні на перервах розгадували географічні кросворди.

facebook.com/Любов Борзовець

Тиждень географії провели в Забродівській школі

Щоб підвищити інтерес учнів до вивчення шкільного курсу географії

Одним із шляхів розв’язання цієї проблеми є позакласна робота, пише Любов Борзовець у Фейсбук-спільноті «НВК ЗОШ І-ІІІ ст.-д/с. Заброди». Якщо знання, отримані на уроці, зацікавили учнів, то це спонукає їх вивчати предмет і після уроків. До того ж добре організована, цікава, різноманітна позакласна робота з предмету – це один із найефективніших засобів пробудження й підтримки в учнів інтересу до географії. Велику допомогу в досягненні цієї мети надає тиждень географії, який проводився в ОЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-д/с» с. Заброди. Під час його проведення діти збагатили знання, розширили свій кругозір, проявили ініціативу й самостійність, розвивали індивідуальні здібності, вчилися відстоювати свою точку зору.

Тиждень географії розпочався пізнавальною та розвиваючою подорожжю до Ребусландії, коли учні на перервах розгадували географічні кросворди. Це заняття захопило не лише старшокласників, а й учнів початкових класів.

Цікаві географічні факти «За тиждень навколо світу» збагатили дітей відомостями про інші країни та їх жителів.

 

 На високому рівні захистили учні 7 класу проекти «Географічні об’єкти Європи та Азії занесені до Світової природної спадщини ЮНЕСКО» під керівництвом вчителя Савчук М.В.

На підсумковій лінійці найактивніші учасники та переможці конкурсів були нагороджені призами.

Віртуальна подорож учнів 10 класу країнами Америки (США, Канада, Бразилія) надихнула дітей відвідати ці країни реально.

Конкурс знавців «Я знаю Україну» серед учнів 8-9 класів, проведений учителем географії Козкою О. В., розширив кругозір не лише учасників, але й глядачів, які активно доповнювали відповіді цікавими повідомленнями.

Фотоколажі «Географічні рекорди світу» дивували всіх і вкотре доводили, що можливості природи часто виходять за рамки розуміння реальності.

Якщо раніше географи відкривали для людей Землю, на якій ми з вами живемо, то зараз перед ними завданням номер один є врятувати нашу планету від нерозумного розтринькування її багатств.

У конкурсі плакатів «Планета в небезпеці! Захистимо її!» учні початкових та середніх класів показали своє бачення того, як зберегти наш спільний дім.

Вікторина «Знавці географії» показала, що цей предмет є одним із улюблених учнями нашої.

На підсумковій лінійці найактивніші учасники та переможці конкурсів були нагороджені призами.