Петро Порошенко не прийшов на допит - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.45 € 26.50
Петро Порошенко не прийшов на допит

Зі слідчим ніхто не зв'язався.

Фото: twitter.com/poroshenko.

Петро Порошенко не прийшов на допит

У Генпрокуратурі не знають причин неявки

Президент Петро Порошенко не прийшов на допит в Генпрокуратуру у вівторок, 7 травня. Про це повідомив начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, пише з посиланням на 112 Україна, Корреспондент.net.

«Ще два тижні тому на сьогодні, на 10:00 7 травня був викликаний президент України Порошенко Петро Олексійович для додаткового допиту як свідок, як ви бачите, свідок на допит не прийшов, зі слідчим ніхто не зв'язався, не повідомили ні про причини неявки  ні про прохання про можливість перенесення, цього не сталося», - сказав Горбатюк. Він пояснив, що Порошенка викликали для того, щоб у слідчих була можливість задати питання про події 18-19 лютого 2014 року та 1 грудня 2013 року.

 Він пояснив, що Порошенка викликали для того, щоб у слідчих була можливість задати питання про події 18-19 лютого 2014 року та 1 грудня 2013 року.

Горбатюк наголосив, що за два з половиною роки чинний глава держави не підписав протокол першого допиту.

«Допит відбувався під відеозапис, в зв'язку із завантаженням президента - тобто, він поспішав і попросив підписати наступного дня, і ось той наступний день, незважаючи на десятки нагадувань, через генерального прокурора нагадували і передавали копії протоколів, я особисто протягом останніх трьох місяців контактував з Цеголком, з Юрієм Федоровим, з Кравченком і просив, щоб передали, тому що нам важливо завершити цю процесуальну дію. На жаль, жодного реагування не відбулося, тому другим пунктом, крім допиту, було ще підписаний цього протоколу. Бо ж не з'явився, будемо далі викликати, поки не реалізуємо ці наші процесуальні повноваження», - сказав Горбатюк.