До Цуманської пущі з'їхалося дві сотні спраглих повстанського духу (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.93
До Цуманської пущі з'їхалося дві сотні спраглих повстанського духу (фото)

Нічого собі!

Фото: КНПП "Цуманська пуща"

До Цуманської пущі з'їхалося дві сотні спраглих повстанського духу (фото)

Братимуть участь у Всеукраїнській тереновій грі «Звитяга»

У ліси Цуманської пущі з’їхалися молоді люди із різних куточків України: Києва, Канева, Черкас, Тернопільщини, Рівненщини та Волині. Їх мета – взяти участь у Всеукраїнській тереновій грі «Звитяга», яка триватиме із 9 по 12 травня поблизу с. Гайове. Понад 200 учасників будуть жити в польових умовах – в наметах, питимуть воду з лісових річечок, спостерігатимуть за красою волинського лісу, а головне – змагатимуться у силі, витривалості та кмітливості за перемогу в грі. Команди намагаються відтворювати військову структуру Української повстанської армії з поділом на сотні, чоти, рої, адже важливою місією гри є національно-патріотичне виховання юнацтва, пізнання історії свого народу, запал патріотичного духу.

Будуть жити в польових умовах – в наметах, питимуть воду з лісових річечок, спостерігатимуть за красою волинського лісу, а головне – змагатимуться у силі, витривалості та кмітливості за перемогу в грі.

Працівники Ківерцівського НПП «Цуманська пуща» взяли участь у координації теренівки, відкритті та постійно перебуватимуть поруч з учасниками гри, для допомоги та дотримання природоохоронного законодавства на території нацпарку.

Головним організатором «Звитяги» є ВМГО «Національний Альянс», яка проводить цю гру із 2006 року.

Сподіваємось, що учасники теренівки зможуть відчути повстанський дух наших лісів, помилуються красою природи, усвідомлять її цінність та привезуть до дому приємні спогади.