Завдяки Волинській митниці держбюджет у цьому році поповнився на понад 5 мільярдів гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.06 € 27.73
Завдяки Волинській митниці держбюджет у цьому році поповнився на понад 5 мільярдів гривень

У місяць митники області збирають не менше мільярда митних платежів.

Pixabay

Завдяки Волинській митниці держбюджет у цьому році поповнився на понад 5 мільярдів гривень

Середньоденний показник надходжень у січні-квітні 2019 року склав 62,7 млн грн, що в 1,7 разів більше за середньоденний показник такого ж періоду торік

За 4 місяці 2019 року Волинська митниця перерахувала до державного бюджету 5 млрд 19 млн гривень, виконавши доведений індикативний показник на 131 відсоток.

У порівнянні з минулорічним періодом збільшились обсяги перевезень товарів, відповідно - суми митних платежів збільшились на 68 відсотків або на 2 млрд грн.

У порівнянні з минулорічним періодом збільшились обсяги перевезень товарів, відповідно - суми митних платежів збільшились на 68 відсотків або на 2 млрд грн. Особливо помітний ріст обсягів ввезення легкових автомобілів – у 6 разів, механічних пристроїв спеціального призначення, вантажних автомобілів та мінеральних добрив.

До слова, своєрідний рубікон у виконанні помісячного плану доходів державного бюджету в 1 млрд грн Волинська митниця подолала у жовтні 2018 року. І з того часу впевнено тримає цей рівень.                                                                                                     

Джерело: За матеріалами Волинської митниці ДФС.