Рівненські роботодавці заборгували працівникам понад 12 мільйонів гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.06 € 27.73
Рівненські роботодавці заборгували працівникам понад 12 мільйонів гривень

Питаннями забезпечення своєчасної та в повному розмірі виплати заробітної плати на підприємствах міста займається міська комісія з питань праці та заробітної плати.

Pixabay

Рівненські роботодавці заборгували працівникам понад 12 мільйонів гривень

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати у порівнянні з даними на 01.03.2019 на економічно активних підприємствах-боржниках міста зменшилась на 837,9 тисячі гривень

Станом на 01.04.2019 за інформацією Головного управління статистики у Рівненській області загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становила 12 мільйонів 275,8 тисячі гривень, у т. ч.: працівникам економічно активних підприємств – 11785,8 тисячі гривень, суб’єктів господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом – 490 тисяч гривень.

У 2019 році за результатами проведеної роботи повністю погасили заборгованість із виплати заробітної плати 6 підприємств на суму мільйон 373,9 тисячі гривень.

В органи державної влади, керівникам підприємств, арбітражним керуючим у 2019 році направлено 26 листів з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

У 2019 році за результатами проведеної роботи повністю погасили заборгованість із виплати заробітної плати 6 підприємств на суму мільйон 373,9 тисячі гривень. (ПрАТ «Рівневтормет», ПП «УкрАгроЗахід», ТОВ «Житлово-експлуатаційне об’єднання ЖБК», ТОВ «Банадр Логістікс», філії ДП «Рівненський облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»: «Рівненська ДЕД» та «Колоденська ДЕД»).

Джерело: Офіційний сайт Рівненської міськради.