Президент України Петро Порошенко нагородив президента Європейської Ради Дональда Туска орденом Ярослава Мудрого (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.06 € 27.73
Президент України Петро Порошенко нагородив президента Європейської Ради Дональда Туска орденом Ярослава Мудрого (фото)

Дональд - Петрові: "Дякую за "Ярослава""!

Фото: Європейська правда

Президент України Петро Порошенко нагородив президента Європейської Ради Дональда Туска орденом Ярослава Мудрого (фото)

А також подякував за глибоке розуміння і надійну підтримку України та українців на нашому спільному шляху повернення в єдину родину європейських народів і відстоювання нашого суверенітету та територіальної цілісності

Президент Петро Порошенко під час візиту до Брюсселя в понеділок вручив орден Ярослава Мудрого президенту Європейської Ради Дональду Туску.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Гордий можливості нагородити великого друга України президента Європейської Ради Дональда Туска високою державною нагородою орденом Ярослава Мудрого.

"Гордий можливості нагородити великого друга України президента Європейської Ради Дональда Туска високою державною нагородою орденом Ярослава Мудрого", - прокоментував Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Президент України подякував Туску "за глибоке розуміння і надійну підтримку України та українців на нашому спільному шляху повернення в єдину родину європейських народів та відстоювання нашого суверенітету та територіальної цілісності".