
Навіть Уліссу Гранту соромно...
Злодій з Бугаївки намагався «відкупитися» від поліціянтів півсотнею «баксів»
Тепер відповідатиме не лише за крадіжку телефона, а й за спробу дати хабара правоохоронцям
До поліції надійшло повідомлення від 22-річної жительки Радивилівського району, що за місцем проживання 32-річний знайомий викрав її мобільний телефон. За непритягнення до кримінальної відповідальності чоловік вирішив «відкупитися», повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.
Працівники сектору реагування патрульної поліції Радивилівського відділення учора, 13 травня, доставляли жителя села Бугаївка для надання пояснень щодо вчиненого майнового злочину. Чоловік просив його відпустити та запропонував неправомірну вигоду. Попри попередження працівників поліції про кримінальну відповідальність, молодик поклав 50 доларів США на панель службового автомобіля.
Попри попередження працівників поліції про кримінальну відповідальність, молодик поклав 50 доларів США на панель службового автомобіля.
За частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України (пропозиція неправомірної вигоди службовій особі) відкрито кримінальне провадження. Санкція статті передбачає штраф від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів громадян або обмеження чи позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років.
Крім того, відносно 32-річного чоловіка триває і досудове розслідування за фактом крадіжки за частиною 1 статті 185 КК України.
