Оркестр луцької військової частини відсвяткував ювілей (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.32
Оркестр луцької військової частини відсвяткував ювілей (Фото)

Волинь-нова

Оркестр луцької військової частини відсвяткував ювілей (Фото)

З музикою та новим інструментом

В оркестру військової частини 1141 Національної гвардії України подвійне свято. Нині йому виповнюється 20 років. А ще з нагоди ювілею військові музиканти отримали новий музичний інструмент. Його гвардійцям вручили під час концерту у Волинському академічному театрі ляльок.

У репертуарі оркестру - маршова, народна, класична і сучасна музика з української та світової спадщини. Саме такі твори звучали на сцені під час ювілейного концерту. Разом з оркестрантами виступили також заслужений артист України Адам Горбатюк, учні Луцької спеціалізованої школи №1, вокальний колектив «Акорд», солістка Волинської обласної філармонії Соломія Денисюк, оркестр Луцького прикордонного загону.

 

 Яскравим акцентом свята став виступ командира військової частини, підполковника Василя Гуртовського, який урочисто вручив колективу оркестру новий музичний інструмент еуфоніум, або як його інакше називають – тенор. В оркестрі він виконує найрізноманітніші функції: як акомпанемент, так і соло.

У репертуарі оркестру - маршова, народна, класична і сучасна музика з української та світової спадщини. Саме такі твори звучали на сцені під час ювілейного концерту.

«Ви постійно розвиваєтеся і вдосконалюєте свою творчу майстерність. Ви високо зарекомендували себе не лише як творчий колектив, але й у час, коли потрібна допомога бойовим підрозділам, ви завжди напоготові. Ви - наші воїни, наша гордість!» - наголосив Василь Гуртовський.

«Для музикантів – це особлива подія, адже не щодня військові частини отримують музичні інструменти. Однак завдячуючи командирові нашої частини, в арсеналі оркестру тепер є новий тенор. І це не може не тішити», - зазначив диригент військового оркестру, майор Віктор Лучинець.

 

 Концертні маршрути оркестру пролягли усією територією України, виступав він і перед глядацькою аудиторією у Польщі. Серед його здобутків - численні виступи і перемоги на всеукраїнських конкурсах і фестивалях.

А ще оркестр військової частини 1141 неодноразово здобував перші місця на оглядах-конкурсах військових оркестрів штатною чисельністю 16 чоловік.

Музика військового оркестру стала частиною історії та традицій не лише волинського краю, а й усієї української землі.

 

 

Джерело: Військова частина 1141 Національної гвардії України м. Луцьк